NeW11
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Споменчета

Go down

Споменчета Empty Споменчета

Писане  Admin Съб Дек 25, 2010 10:17 am

heart
Admin
Admin
Admin

Брой мнения : 242
Join date : 27.07.2010

http://new11.omgforum.net

Върнете се в началото Go down

Споменчета Empty Re: Споменчета

Писане  Admin Съб Дек 25, 2010 10:20 am

* Един човек ми липсва и всичко е безразлично. Един човек, а всъщност всичко....

* Обичам живота коварен макар да е труден, суров защото в него се ражда едничката дума любов.

* Когато някой си отива ти нямаш сили да го спреш. Когато виждаш, че една любов умира ти искаш с нея да умреш.

* Ако някога ме намразиш убий ме, вземи ножа и режи, но когато стигнеш до сърцето спри - защото вътре си и ти!

* Без мъка очите не плачат, без облак дъжд не вали. Само искрено които обичат могат да ронят сълзи...

* Какво да ти кажа, какво да ти дам, едно сърце имам, което мисли и говори: " Обичам те... друго нищо незнам!

* Един ден ще ме питаш кое е по-важно, ти или живота ми. А аз ще ти кажа, живота ми. И ти ще си тръгнеш без да знаеш, че ти си моя живот!

* Родил съм се без да искам, ще умра без да искам, затова ще живея както аз си искам!

* Обичам живота безумно, защото в него си ти. Обичам и тебе безумно, защото живота за мене си ти!

* Който обича - той не забравя, който забравя - той не обича, който обича, а после забравя - той е забравил как се обича.
Admin
Admin
Admin

Брой мнения : 242
Join date : 27.07.2010

http://new11.omgforum.net

Върнете се в началото Go down

Споменчета Empty Re: Споменчета

Писане  Admin Съб Дек 25, 2010 10:24 am

* Любовта е живот, живота е любов, а да си лишен от любов, значи да бъдеш лишен от живот.

* Тя го обичаше , той – нея не. Тя го търсеше , той – нея не . Тя го преследваше , той – нея не . Тя го забрави , той нея – Не .

* Обичам те! Защо да крия? Защо сърцето да мълчи? Тя любовта не може да се скрие! Тя дори в погледа си личи!

* Ако обичаш богатите - не ме обичай, защото има по богати от мен. Ако обичаш красивите - не ме обичай, защото има по красиви от мен. Но ако обичаш, тези които те обичат - обичай ме защото никой не те обича повече от мен!

* Когато лебедът умира той пее пред смъртта, защото знае, че умира в името на любовта.

* Казват лебедът умирал, той пеел преди смъртта, той пеел и не спирал, защото вярвал в любовта!

* Ако е вярно, че когато умре човек вижда най-красивите си мигове от живота, трябва ли да умра за да те видя отново?

* Написах името ти на едно дърво, дърваря го отсече. Написах го на пясъка, морето го изтри. След това реших и го написах на небето в облаците, но вятъра го отнесе. Затова го написах в сърцето си и там ще остане!
Admin
Admin
Admin

Брой мнения : 242
Join date : 27.07.2010

http://new11.omgforum.net

Върнете се в началото Go down

Споменчета Empty Re: Споменчета

Писане  Admin Съб Дек 25, 2010 10:26 am

* Защо сърцето ти не чувства,нима е късче лед?
И питам се.Защо те срещтнах,защо обичам точно теб?

* След залеза на всяка вяра,
настъпва мрак и тъмнина,
след залеза на всяка обич
настъпва мъка и тъга.
Разбираш че живота е измама,
че си обичала,а обич няма,
че спомена е болка прегоряла,
че си била щастлива,
но не си разбрала!

* Всяка среща е нова раздяла, нова раздяла нова тъга, но аз живея заради раздяла и ще те обичам за вечни времена!

* Едно ти никога не забравяй, едно ти винаги помни, че нягде далеч в безкрая едно сърце за тебе тупти!

* Родил съм се без да искам, ще умра без да искам, затова ще живея както аз си искам!

* Отнема минута, за да срещнеш някого. Час, за да го опознаеш. Ден, за да се влюбиш в него... и цял живот, за да го забравиш!
Admin
Admin
Admin

Брой мнения : 242
Join date : 27.07.2010

http://new11.omgforum.net

Върнете се в началото Go down

Споменчета Empty Re: Споменчета

Писане  Admin Съб Дек 25, 2010 10:28 am

* Мога да не ти говоря вече,мога да те гледам отдалече,мога името ти да не изричам,но няма да спра да те обичам!

* Едно момиче попитало едно момче, дали е красива. Той каза - не. Тя го попита, дали той иска да е с нея до края на живота си. Той каза - не. После го попита дали той ще се разплаче, ако тя си тръгне. Той пак каза - не. Тя чу достатъчно и си тръгна разплакана. Тогава той я хвана за раката и и каза, че тя не е красива, тя е прекрасна, той не иска да остане с нея до края на живота си, а завинаги, той няма да заплаче, ако тя си тръгне- а ще умре!

* Ако мислиш че не те обичам,разбий сърцето ми на хиляди зрънца,но знай че всяко от тях те обича,повече от хиляди сърца!

* Тази вечер те сънувах , трупът ти носех на ръце , убих те , за да притежавам , макар и мъртво твоето сърце !!!

* За мъничко любов не ще те моля . Не заслужавам аз това . Бъди щастлив - това е мойта воля , а мъката приемам за съдба !!!

* Пиша на две очи , чиято светлина не бе за мен ! На едно сърце , което нямам право да спечеля ! На едно момче , което винаги ще търся , но няма да намеря !

* Как трудно е да кажеш "Сбогом" , когато ти се иска да извикаш "Остани!" и да направиш просто невъзможното , за да спреш горчивите сълзи !!!
Admin
Admin
Admin

Брой мнения : 242
Join date : 27.07.2010

http://new11.omgforum.net

Върнете се в началото Go down

Споменчета Empty Re: Споменчета

Писане  Admin Съб Дек 25, 2010 10:31 am

* Защо има обич и раздяла ? Защо земята се върти ? Защо когато се обичат двама все някой ще ги раздели ? !!!

* Не мога да заспя , сълзи изпълват моите очи , и не мога аз да разбера , защо от думите така боли ? Да беше ме ударил , да беше ме убил, но думите , които каза да беше ми спестил !!!

* Тъй значи тъй.. реши и си отиваш . На добър час , аз няма да те спра . Ще поплача ден - два , ще ми е криво , ала от скръб едва ли ще умра . Обичам те ! Чуй моя глас ! Напразно ! Ти тръгваш отново в ноща . Сама оставам аз със любовта си , горчиво плачейки за своята съдба . Ти никога не ще се върнеш вече , остана спомена за оня ясен ден . Сега те виждам само отдалеко , усмихвам ти се и казвам : " Добър ден "

* Когато си отиваш недей се обръща , просто тръгни си и ме остави сама . Недей да мислиш изобщо за връщане , не ме съжелявай и в дълги писма . Тръгни изненадващо с най-бързи крачки , даже за сбогом не давай ръка . В ония минути аз много ще плача , ала не искам да ме помниш така !!!

* Обичах те, когато беше сам, обичах те, когато беше с нея, обичах те, когато ти казах, че те мразя, обичам те и сега!

* Ако беше сълза, щеше да си в очите ми, ако беше в цвете щеше да си в ръцете ми, но ти си човек и си в сърцето ми!
Admin
Admin
Admin

Брой мнения : 242
Join date : 27.07.2010

http://new11.omgforum.net

Върнете се в началото Go down

Споменчета Empty Re: Споменчета

Писане  Admin Съб Дек 25, 2010 10:32 am

* Раздялата никога не е боляла, болят очите казващи "Сбогом", болят ръцете очакващи завръщане.Боли един изгубен свят и хиляди спомени!

* Нереален живот, нереални мечти, нереална любов - а реално боли

* Ако всеки път когато си помисля за теб,умира човек то на земята сега щеше да е пустош...!!

* Нямам нужда от много приятели, стигат ми двама, трима. Ала само такива, които в сърцата си рани от моите болки да имат.

* Ще мине веселото детство, ще станат сиви твойте дни. И глупавото си вълшебство живота ще се завърти. И някой ден, съвсем случайно ще зърнеш на тавана стар, една захвърлена тетрадка, един изтаснъл детски блян. Ще повдигнеш твърдата корица с пожълтелите листа., и ще разбереш, че неусетно е отминала и младоста.

* Eдно мече стои в мрака ... Едно мече все тебе чака ... Едно мече остана без мечти ... Едно мече, което не успя да се спаси ... То още плаче, а ти си бил измама ... То иска обич, а обич всъщност НЯМА ...!

* Не се влюбвай в косите - те побеляват, не се влюбвай в очите - те лъжат, не се влюбвай в лицето - то само привлича, а се влюбвай в сърцето - то само обича.
Admin
Admin
Admin

Брой мнения : 242
Join date : 27.07.2010

http://new11.omgforum.net

Върнете се в началото Go down

Споменчета Empty Re: Споменчета

Писане  Admin Пет Мар 18, 2011 11:16 am

Живота е запалена цигара,мислите са сянка дим,спомените-недовяна пепел,а любовта убиващ никотин!

Без теб се уча да живея и търся начин да не ме боли. Без теб се уча да копнея и да превърна всичките сълзи в мечти…

Понякога и щастието страда, понякога и радостта скърби, понякога сълзите са преграда между две близки души! Понякога и мъката е радост, понякога мълчанието зов, понякога сълзите са молитва за искрена и истинска любов! Понякога е болка да очакваш, понякога е мъка да простиш, понякога е трудно да повярваш, че с любовта си в някого грешиш!
Admin
Admin
Admin

Брой мнения : 242
Join date : 27.07.2010

http://new11.omgforum.net

Върнете се в началото Go down

Споменчета Empty Re: Споменчета

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите